Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/np8189/public_html/Vilgolilled/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/np8189/public_html/Vilgolilled/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/np8189/public_html/Vilgolilled/libraries/joomla/string/string.php on line 30
Perepuud

BreadcrumbsPuu hinna kujundate ise vastavalt sortide arvule puu võras. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie mailile arve. Perepuu tellimus võetakse tööse peale arve tasumist.

2 sordiga õunapuu maksab: 24.- eurot 
3 sordiga õunapuu maksab: 36.- eurot 
4 sordiga õunapuu maksab: 48.- eurot 
5 sordiga õunapuu maksab: 60.- eurot 

Maksimaalselt saab meilt tellida 5 sorti ühel puul.
Tellimusi saab esitada aastaringselt, kuid puid saab kätte ALATES JUUNI kuust. TEAVITAME iga perepuu tellijat isiklikult, kui puu on ilusti kasvama läinud ja ootab oma uude koju viimist!!!
Kui tellida hiljem kui 20. mai, siis lükkub tellimuse kättesaamine järgmisse aastasse. Aasta alguses tellitud puud saab kätte aga samal aastal alates juuni kuust.
Kuid kui tellimisega pole aega oodata, siis on meil alati olemas juba valmis poogitud meie valitud sortidega perepuud, mis on müügil märtsist novembrini.
Poogime ka olemasolevatele puudele, (st. kui sul on näiteks vanaema aias õunapuu, mille vili sulle väga maitseb, aga nime kas ei tea või seda sorti endalegi sooviksid, too meile oks ja poogime sulle, sinu enda puule sama sordi )
Perepuudeks ei pea olema ainult õunapuud. Perepuudeks saab teha ka ploomipuid, pirnipuid, kirsi- ja murelipuid.

Nende puhul on aga hinnad järgmised, 

2 sordiga perepuu maksab: 30.-
3 sordiga perepuu maksab: 45.-

Tellimused / küsimused – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Vilgo Lilled 2013